نصب نرم افزار تخصصی حسابداری پیمانکاری

نصب نرم افزار

نصب نرم افزار حسابداری توسط متخصصین ما برای اجرای هر چه بهتر برنامه بر روی سیستم شما در سراسر کشور (بر بستر ارتباط آنلاین Any Desk یا Team Viewer)تا بتوانید بدون دغدغه به راحتی از برنامه استفاده نمایید.

آموزش نرم افزار حسابداری ساختمان

آموزش نرم افزار

شما با خرید این نرم افزار می توانید از آموزش های ما به صورت تلفنی یا آنلاین به صورت کامل بهرمند شوید تا بتوانید به راحتی هر چه تمام تر از تمامی امکانات این نرم افزار تخصصی استفاده نمایید.

خدمات پشتیبانی نوین ساخت

پشتیبانی

با خرید این محصول یکسال پشتیبانی بصورت رایگان دریافت می نمایید؛ همچنین میتوانید در سال های پس از خرید مادامی که از این برنامه استفاده میکنید با پرداخت مبلغی منصفانه از خدمات ما بهره مند شوید.

هزینه های ساخت و ساز ساختمان

سند نویسی

بجای داشتن حسابدار و پرداخت هزینه های گزاف می توانید ورود اطلاعــات خود را به ما بســپارید تا ما با کمترین هزیـنه به صـورت غیر حضــوری و یا حضوری توسط اپراتوران آموزش دیده مجموعه برایتان انجام دهیم.

پس از خرید نرم افزار حسابداری نوین ساخت به مدت یک سال از پشتیبانی رایگان بهره مند می شوید، نحوه پشتیبانی از نرم افزار بصورت آنلاین، تلفنی و حضوری می باشد.

برای راهنمایی و هرگونه سوال میتوانید با شماره گیری 02128429210 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله، پس از خرید نرم افزار کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و یک تاریخ مشخص برای نصب و آموزش برنامه در نظر گرفته می شود؛

کاربران بعد از مشاهده کلیپ های آموزشی جهت رفع اشکال و هرگونه سوال از دو ساعت آموزش کار با نرم افزار بهره مند می شوند.

با تماس با واحد فروش نرم افزار حسابداری ساختمان سازی و پیمانکاری نوین ساخت و انجام  هماهنگی های لازم بسته نرم افزاری با پست پیشتاز برای شما پیمانکاران عزیز به سراسر ایران ارسال می شود.