صنعت ساختمان سازی و پیشرفت نرم افزارهای حسابداری

امروزه با توجه به تکنولوژی روز به روز صنعت ساختمان، مشاغل و علوم دیگری نیز در کنار این صنعت از رشد چشم گیری برخوردار گردیده اند؛ از جمله مواردی که ما قصد داریم به آن اشاره کنیم نرم افزارهای حسابداری می باشند که به کمک دست اندر کاران صنعت ساختمان پیوسته اند.
در امور مربوط  به ساخت و ساز، حسابداری امری اجتناب ناپذیر است؛ همانطور که همه ما می دانیم از شروع یک پروژه ساختمان سازی افراد بسیاری و با تخصص های مختلف تا اتمام پروژه مشغول به کار می شوند؛ که بررسی حساب های هر کدام از این افراد به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد.

 حال وجود یک برنامه حسابداری مرتبط با حوزه کاری، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید سرمایه جاری، گردشهای مالی و هزینه ها و دستمزدها را به خوبی مدیریت و کنترل نمایید.

نرم افزار تخصصی نوین ساخت با یک برنامه نویسی ساده تحت پلتفرم اکسس به افراد در زمینه ساخت و ساز و پیمانکاری کمک می کند تا با آسان ترین روش ممکن و تنها با چند کلیک، کلیه امور مربوط به حسابداری را در کمترین زمان انجام دهند و به راحتی حساب های تمام کارگران، استادکاران، پیمانکاران و … را وارد کرده و هزینه ها را بررسی کنند؛ همچنین این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار حسابداری ساختمان سازی و نرم افزار حسابداری پیمانکاری شناخته می شود.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری نوین ساخت

یک نرم افزار حسابداری پیمانکاری خوب و کامل باید تمامی نیازهای کایر را برآورده کند، به عنوان مثال شما با این نرم افزار حسابدرای میتوانید تمام چک های دریافتی و پرداختی خود را به موقع دریافت و پرداخت کنید و نرم افزار به راحتی شما را مطلع خواهد کرد که نسبت دریافتی های شما به پرداختی ها چقدر می باشد.

همچنین با ثبت دقیق سندهای پرداختی خود به کارگران و پیمانکاران دیگر در آخر کار به مشکل نخواهید خورد.

گاهی استفاده از نرم افزارهای حسابداری ساخت و ساز، به دلیل کاربرد پیچیده و نیاز آنها به علم و دانش حسابداری برای سازندگان و پیمانکاران دشوار میباشد؛ به همین علت بسیاری از سازندگان ترجیح می دهند از این نرم افزارها استفاده نکنند و یا افرادی را استخدام کنند که این کار را برای آنها انجام دهند. خوشبختانه این نرم افزار تخصصی به گونه ای طراحی شده که نیاز به مهارت ویژه ای ندارد و شما می توانید به راحتی و بدون دغدغه از آن بهره بگیرید.

در این نرم افزار شما با لغات رایج به جای الفاظ سنگین حسابداری رو به رو می شوید و سعی ما بر این بوده که کار با نرم افزار به ساده ترین حالت ممکن صورت گیرد. تمامی اعمال حسابداری درون برنامه به صورت کاملا حرفه ایی و دوبل می باشد و این اطمینان را به سازندگان و پیمانکاران می دهیم که هیچ کم و کاستی در حسابهای ایشان به وجود نمیاد.

از جمله ویژگی های این نرم افزار امکان معرفی چندین پروژه به طور همزمان، محاسبه هزینه های مربوط به حقوق و دستمزد، سیستم دریافت و پرداخت، ثبت خروجی و ورودی کالاها، ثبت و ذخیره اطلاعات حساب شرکاء و سرمایه گذاران اعم از واریز و برداشت، ثبت و مدیریت بانک، صندوق و تنخواه ها، ثبت فروش و پیش فروش واحدها به خریداران و در نهایت محاسبه قیمت تمام شده و بهای هر متر مربع بنای ساختمان.

نرم افزار حسابداری و صنعت ساختمان سازی