ورود اطلاعات

با نرم افزار حسابداری پیمانکاری نوین ساخت کالا ها و مصالح خریداری شده را با فرمت فاکتور خریدتان براحتی وارد نمایید و مستقیما آن خرید را به مرحله ساختی که در آن قرار دارید اختصاص دهید همچنین اگر قصد دپو مصالح یا خرید کلی دارید میتوانید مصالح خریداری شده را بصورت کلی وارد انبار مرکزی کرده؛ سپس از انبار به هر تعدادی که برای مراحل ساخت مختلف نیاز است به آن مرحله اختصاص دهید.

بصورت روزانه کارکرد کارگران و استادکارن خود را در لیست حقوق و دستمزد ثبت و ذخیره نمایید و با ورود حقوق روزانه و اضافه کاری  هر شخص دستمزد ماهانه بصورت اتوماتیک محاسبه و در حساب آن شخص لحاظ میشود.

براحتی اطلاعات واریزی ها و پرداختی هایتان از حساب های بانکی، صندوق یا تنخواه را وارد کرده و با ثبت تکی و دسته ای هزینه های غیر نقدی از گزارشات تخصصی برنامه نوین ساخت بهره مند شوید.

ثبت اسناد حسابداری و فاکتور خرید
انجام عملیات دریافت و پرداخت چک در نرم افزار حسابداری نوین ساخت

مدیریت چک

 

تمام اسناد پرداختنی و دریافتنی خود را بدون دغدغه به نرم افزار نوین ساخت بسپارید.

شما می توانید براحتی تمام چک های دریافتی از اشخاص را وارد سیستم نمایید و در روز سر رسید، سیستم یادآوری به شما یادآور آن چک شود یا اینکه آن چک را براحتی با یک کلیک به دیگران واگذار نمایید همچنین شما می توانید چک موسسه یا چک شخصی خود را به اشخاص پرداخت کنید و علاوه بر یادآوری آن(سیستم یادآوری و اعلام سر رسید چک)؛ هنگام پاس شدن چک مبلغ آن از حسابتان کسر شده و نرم افزار بصورت اتوماتیک تمامی حساب ها را برای شما بروزرسانی نماید.

در آخر نرم افزار تخصصی نوین ساخت به شما این امکان را میدهد که تمام چک های رد و بدل شده را بصورت کامل و تفکیک شده رویت و بایگانی کنید.

گزارشات

در این برنامه علاوه برگزارشات عمومی اعم از دفترروزنامه، تراز آزمایشی، صورت ریز حساب ها و … می توانید از گزارشات تخصصی نیز بهره مند شوید.

گزارش مراحل ساخت: در این بخش می توانید هزینه های هر مرحله از ساخت مانند : فونداسیون، سازه و اسکلت، دیوارکشی، تاسیسات و … را براحتی مورد بررسی و رصد قرار دهید.

گزارش بر اساس پروژه ها: اگر شما سازنده محترم بر روی بیش از یک پروژه فعالیت دارید، مطمئنا برای شما دغدغه هزینه های مشترک و اختصاصی هر پروژه وجود دارد؛ برنامه تخصصی نوین ساخت بصورت اتوماتیک تمام این محاسبات را به تفکیک هر پروژه برای شما انجام میدهد.

مهم ترین و متمایزترین ویژگی نوین ساخت ارائه قیمت تمام شده است؛ این نرم افزار قیمت تمام شده را بر چند اساس ارائه میکند:

1- ارائه قیمت تمام شده و هزینه یابی قطعی کل پروژه به همراه قیمت زمین و جواز

2- ارائه قیمت تمام شده پروژه بدون احتساب قیمت زمین و جواز(فقط سازه)

3- ارائه قیمت تمام شده واحدهای دارای هزینه اختصاصی

گزارشات تخصصی و قیمت تمام شده در نرم افزار حسابداری پیمانکاری نوین ساخت
فروش و پیش فروش واحدها با نرم افزار حسابداری تخصصی نوین ساخت

آپارتمان

ما این قابلیت ویژه را در نرم افزار حسابداری پیمانکاری نوین ساخت قرار دادیم تا شما بتوانید واحد های پیش فروش شده و فروش رفته خود را به راحتی مدیریت کنید.

با ورود اطلاعات واحدهای آپارتمانی خود(طبقه، شماره واحد، متراژ واحد و پارکینگ و انباري)، پروژه خود را به نرم افزار معرفی نمایید و سپس آن را به راحتی  به خریداران واگذار نمایید.

با ورود اطلاعات خریداران، برای هر شخص یک حساب جدید ایجاد می نمایید که می توانید تمام دریافتی هایتان(نقدی یا چک) از خریداران را در هر مرحله وارد کرده و در نهایت مجموع تمام این دریافتی ها را در حساب هر شخص ببینید.